INTERNET A INTRANETV dnešnom svete sú informácie najcennejším tovarom. Množstvo z nich sa nachádza na Internete a Vy by ste si mali k nim nájsť tú správnu cestu. Navrhneme Vám vhodný typ pripojenia, môžeme doporučiť poskytovateľa internetových služieb ISP (Internet Service Provider), postaráme sa Vám o počiatočnú inštaláciu a zabezpečíme bezproblémový chod. Máme skúsenosti s prevádzkou pevných liniek, internetových serverov, ovládame problematiku konfigurácií v sieti Internet a určite budeme spoľahlivým partnerom aj v tejto oblasti. Pripojenie na Internet považujeme za základné vybavenie počítača / siete, preto máme pre Vás pripravené množstvo riešení ako efektívne realizovať pripojenie do siete Internet. V súčasnosti ponúkajú telekomunikačné spoločnosti a poskytovatelia Internetu dostatok možností, z ktorých Vám pomôžeme vybrať. Takisto Vám doporučíme a nainštalujeme optimálne zariadenia a programové vybavenie.

Predpokladáme, že vo veľkej miere budete využívať Internet práve na emailovú komunikáciu. Uvedomujeme si, že spoľahlivosť poštových služieb môže významne ovplyvniť výsledky vašej práce a preto venujeme tejto problematike zvláštnu pozornosť. Nevenujeme sa však len otázke spoľahlivosti. Pre Vás sú pripravené kvalitné poštové služby zabezpečované interným poštovým serverom priamo na Internete. Štandartom je bezpečný (šifrovaný) prenos pošty zo servera k vám do firmy. S našimi službami ďalej získate bezpečný prístup k pošte z akéhokoľvek miesta na svete. Mali by ste teda zvážiť či nie je čas na zmenu.

Na základe dlhoročných skúseností sme vyvinuli riešenie pre celú prevádzku poštových služieb a internetového pripojenia počítačovej siete na operačnom systéme Linux, ktoré rieši množstvo zistených problémov u iných programov určených pre realizáciu internetovej komunikácie a jeho implementáciu vo Vašej sieti radi osobne odporučíme. Kvalitný servis a inštaláciu od nás získate aj pre iné programové balíky ako sú Microsoft Exchange, Novell GroupWise, WinRoute, ProxyPlus, atď.

Zabezpečíme Vám aby ste mali bezpečný prístup na Internet vtedy, keď ho potrebujete, aby ste dostali poštu, ktorú dostať máte a finančné náklady na prevádzku boli čo najnižšie.

Vzdialené pripojenie do vnútra počítačovej siete

Aby ste vždy mali potrebné údaje k dispozícii je vhodné vybaviť Váš počítačový systém možnosťou vstúpiť doň z akéhokoľvek miesta na svete. Budete môcť pristupovať k Vašim pracovným súborom, pošte, vstúpiť do Vášho vnútrofiremného systému ako keby ste boli pripojený z Vašej kancelárie. Spojenie realizujeme cez všetky druhy telefónnych pripojení a s akýmkoľvek druhom pevných liniek. Tejto oblasti venujeme zvláštnu pozornosť z dôvodu bezpečnosti a už pri inštalácii myslíme na vytvorenie podmienok pre bezpečnú prevádzku.Ponuka spolupráce
Voľné pracovné miesta